Ipotpal logo header

Ипотпал търсене ипотпал един Всичко за играта ипотпал СЕО Играта на ипотпалите с гоогле

Ипотпал търсене за един Страница 7

Тук ще извадим релативните тагове към тази страница Това ще рече тагове или думи, по които интернет потребителите са посетили тази така хубава интернет страничка. Или този СЕО облак представляват думи от СЕ (яхо, гугъл, бинг, аол и т.н.т), през които потребителите ни са ни намерили.
Ляв ъгъл на рамката за  Десен ъгъл на рамката за
Ляв ъгъл на рамката за  Десен ъгъл на рамката за

подробно търсене в тази СЕО страница Ипотпал търсене ипотпал

Секция предоставя възможност да потърсите информацията, която ви е необходима. Разбира се ако това ви е необходимо. Ако харесате нтернет страничката ми можете да я добавите във вашите любими места.


Ляв ъгъл на рамката за подробно търсене в тази СЕО страница Десен ъгъл на рамката за подробно търсене в тази СЕО страница

HTML и ipotpal

HTML

HTML е съкращение от HyperText Markup Language и буквално означава "Хипертекстов език за маркиране". Това е езика чрез който са изградени милионите сайтове в World Wide Web - Световната паяжина, за краткост наричана WWW или Web.

Самия Web често се идентифицира с интернет. Макар че съдържа огромно количество информация, тази Паяжина не представлява целия интернет. Основите на World Wide Web се изграждат в края на 80-те години от англичанина Тим Бърнърс-Лий, който се опитва да изнамери нов метод за обмяна на информация с колегите си учени от Европейската Лаборатория по Физика на Елементарните Частици в Женева. Същността на неговия метод е създаване на текстови документи, които да могат да се прехвърлят чрез мрежата до отдалечен потребител. Така се появява необходимостта от специален език за създаване на този вид документи.

До създаването на Web обмяната на информация в интернет се е извършвала по други начини - например чрез протокола Telnet, който предоставя на един потребител достъп до отдалечен компютър, като по този начин потребителя директно може да работи с файловете, разположени върху отдалечената машина. Ползвал се е и протокола FTP - File Transfer Protocol - чрез който може да се прехвърлят файлове от една свързана с мрежата машина на друга. Telnet и FTP не са "отживелица" - те се използват и в момента.

Появата на Web и HTML обаче дават нови възможности. Много скоро се появява и първия браузър - програма, която позволява на потребителя да види HTML -документа на своя монитор. Създателя му е Марк Ендрисън, който по-късно основава компанията NetScape Communications и пуска на пазара известния браузър NetScape Navigator. Другия широко използван браузър в момента е Internet Explorer на компанията Microsoft.
HTML може да се нарече "дизайнерски" език, защото е специално предназначен за създаването на всички тези прилични на пъстри рекламни брошури сайтове, които срещате из интернет. В сравнение с останалите езици за програмиране (Pascal, C, C++, Java, Perl и т.н.) той е много по-прост и лесен за усвояване - съдържа много по-малко на брой команди и не изисква специална програма за компилиране навъведения код.

Езика непрекъснато се развива и в него се правят нововъведения. В един момент се стигна до положение, когато съществуваха множество различни версии на HTML, несъвместими с различните браузъри и техните различни версии. Появи се нуждата от стандартизиране на езика. За тази цел беше създадена организацията World Wide Web Consortium (www.w3.org), към която вече се отправят всички предложения за допълване и изменение на HTML.
Използваната в момента версия на езика е HTML 4.01. World Wide Web Consortium подготвиха и следващото поколение на HTML, което носи названието XHTML - Extensible HyperText Markup Language. Новата версия предлага още по-големи възможности, но браузърите ще продължат да поддържат и HTML. Така или иначе - новата разработка е направена върху основата на HTML, така че няма да представлява трудност за тези, които познават по-стари версии на езика.
Всеки един ипотпал трябва да владее до съвършенство този език за Интернет броузери. Без това основно ипотпал познание той е обречен на 100% неуспех .



неуспех | ипотпал | HTML |

CSS и ипотпал

Нужен ли е CSS за ипотпал. Не мисля, че CSS е необходимост за ипотпал ът, но той е необходим за хората, които посещават вашия сайт. Ако те си тръгват директно от страницата ви то тази страница ще си остане страница предназначена за СЕ търсачките.
През 1996 година W3 Consortium решават, че и обикновените интернет сърфисти заслужават малко красота на по-ниска цена. Така се появява един нов стандарт - този за Cascading Style Sheets (или за по-кратко CSS). По този начин възможни стават неща, които преди са били немислими или осъществими единствено с цената на безкрайни (по брой и големина) GIF файлове. Вече са възможни всякакви ефекти с текста - големина на буквите, разстояние между редовете; цветове и фонове; прецизно разполагане на елементите на страницата и т.н.

CSS предоставя отлични възможности за структуриране на текстов материал, подреждане на таблична информация, съдаване на хипер-текст и вмъкване на картинки. CSS е нов и удобен начин за форматиране на текста, шрифтовете, изображенията и всичко останало на страницата. Той позволява да се разположат различните елементи на страницата където и да е, с точност до последния пиксел.

CSS е лесен език. Той е направен, за да може спокойно да бъде четен и писан от обикновени хора. Както сами виждате драги ипотпал читатели този език е за обикновенните хора, а и използването му допринася за красивото изглеждане на вашите ипотпал интернет страници.

Когато се създава CSS просто се казва трябва да изглеждат елементите на страниците. При това няма нужда от офорняне на всеки отделен елемент. Благодарение на тях вече няма нужда от GIF-ове и километри код. Това прави страниците по-малки като обем, а това значи, че ще се свалят и обработват далеч по-бързо.



CSS | ipotpal | ипотпал | интернет-страници | лесен-език |

MySQL в ипотпал

MySQL е най-популярната система за управление на бази данни с отворен код. SQL е съкращение от Structured Query Language (Структуриран език за заявки), предназначен за създаване, обработка и четене на бази данни, които представляват пакети от свързана информация, съхраняванa в таблици. MySQL се разработва, разпространява и поддържа от шведската компания MySQL AB, която държи авторските правата за голяма част от програмния код. За един ипотпал е немислимо създаването на съвременно интернет приложение без активното участие на база данни. Най-бързата и най-достъпната от които е MySQL. Затова и MySQL има дейно участие в ипотпал .

Данните могат да бъдат от всякакъв вид - от обикновени текстови списъци до сложно структурирана корпоративна информация. MySQL организира данните в таблици и позволява бърз достъп до тях, поради което широко се използва при изграждането на уеб сайтове, особено с по-голям обем информация, изискваща бързо четене и обработка.

Достъпни са програмни интерфейси, позволяващи програми, написани на различни програмни езици да имат достъп до MySQL бази данни. Такива са: C, C++, C#, Delphi (чрез dbExpress), Eiffel, Smalltalk, Java (с директна поддръжка), Lisp, Perl, PHP, Python, Ruby, REALbasic (Mac), FreeBasic, и Tcl, като всеки от тях има специфичен програмен интерфейс. Интерфейс тип ODBC наречен MyODBC позволява на други програмни езици, които поддържат ODBC интерфейс да комуникират с MySQL база данни, например: ASP или Coldfusion. MySQL е написан основно на ANSI C.

MySQL работи на много различни Платформи-включващи AIX, BSDi, FreeBSD, HP-UX, GNU/Linux, Mac OS X, NetBSD, Novell NetWare, OpenBSD, OS/2 Warp, QNX, SGI IRIX, Solaris, SunOS, SCO OpenServer, SCO UnixWare, Tru64, Всички версии на Windows базирани ипотпал странции.



MySQL | ипотпал | SQL |

MySQL ипотпал еволюция

От октомври 2006 MySQL предлага официална версия 5.0.26. Тя има следните ипотпал възможности:
* ANSI SQL 99 - частично, както и разширения
* Междуплатформена поддръжка
* Съхранени процедури
* Тригери (triggers)
* Указатели (Cursors)
* Обновяеми изгледи (Views)
* Пълна поддръжка на VARCHAR
* INFORMATION_SCHEMA
* Стриктен режим (Strict mode)
* Поддържа X/Open XA разпределена обработка на транзакции (DTP); запазване в две стъпки (two phase commit) като част от това използвайки InnoDB на Oracle
* Независими хранилища (storage engines) (MyISAM оптимизирано за висока скорост, InnoDB за транзакции и запазване на връзките (referential integrity), Archive за архивиране на данни в по-малко пространсво и други)
* Транзакции с InnoDB, BDB и Cluster хранилища; възстановителни точки (savepoints) използвайки InnoDB
* Поддръжка на SSL
* Кеширане на запитвания (Query caching)
* Вложени заявки (sub selects)
* Репликация от тип "Главен" - "Подчинен" (master/slave), много "подчинени" и един "главен", не поддържа автоматично много "главни" за един "подчинен" (multiple masters per slave).
* Пълнотекстово индексиране и търсене с MyISAM
* "Вграден" вариант (embedded library)
* Пълна поддръжка на Unicode
* Съвместима с ACID при използване на InnoDB, BDB и Cluster хранилища
* Клъстър - разпределена обработка от тип "без споделен ресурс" Shared Nothing чрез MySQL Cluster

Следната възможност е само на MySQL, но не и на други РСУБД: Множество хранилища (MyISAM, Merge, InnoDB, BDB, Memory/heap, Cluster, Federated, Archive, CSV, Blackhole and Example in 5.x), давайки възможност да се избере най-ефектовното за всяка таблица в ипотпал приложението.



еволюция | MySQL | ипотпал |

Какво е ипотпал форум

Какво е ипотпал форум? Форумите са места за споделяне със вече затихваща ипотпал функция. Те биват изместени от ипотпал блоговете, които също затихват на фона на огромните социални мрежи.
Форума от древни времена е бил измислен за да могат ипотпал граждани те да се изказват свободно пред публиката. От тук е и заимствана публичността на тези ипотпал мероприятия. За съжаление в днешно време свободния изказ е много добре цензуриран от така наречените ипотпал Администратори, които са неразделна част от съвременните форум и. Как един администратор о повлиява на развиването на форум а за който отговаря това е силно субективна преценка и зависи от самия администратор. Точно това е една от характеристиките, които спомогнаха за бурното затихване на иначе тъй масовите форум и.



форум | администратор | ипотпал | граждани |


Ляв ъгъл на рамката за подробно търсене в тази СЕО страница Десен ъгъл на рамката за подробно търсене в тази СЕО страница

В тази ипотпал страница - един , има 0 броя Ипотпал мнения

За да видиш всичките 0 коментара натисни тук:


Добави коментар за search един 7
Име на коментиращият :
Email на коментиращият :
Интернет страница :
Ипотпал забранява УРЛ в Коментарите :

Има грешка в ипотпал мнението ви
Въведете коректно полетата: email, име, коментар
Ляв ъгъл на рамката за коментари в search-един-7.html тази сео страница за великата игра ипотпал Десен ъгъл на рамката за коментари в search-един-7.html тази сео страница за великата игра ипотпал

Ипотпал наркотик

Ипотпал е като наркотик, който прониква във всеки един ипотпал ист и го завладява безрезервно.

СЕО оптимизация за вашата интернет страница Ремонт на мотори и скутери за безпроблемна експлоатация Застраховка като спестовен влог Айкидо и пътят Бушидо

Ляв ъгъл на рамката за  един  наркотик, ипотпал, гоогле, серп, зависимост Десен ъгъл на рамката за  един  наркотик, ипотпал, гоогле, серп, зависимост