Ipotpal logo header

Ипотпал търсене ипотпал PHP Всичко за играта ипотпал СЕО Играта на ипотпалите с гоогле

Ипотпал търсене за PHP Страница

Тук ще извадим релативните тагове към тази страница Това ще рече тагове или думи, по които интернет потребителите са посетили тази така хубава интернет страничка. Или този СЕО облак представляват думи от СЕ (яхо, гугъл, бинг, аол и т.н.т), през които потребителите ни са ни намерили.
Ляв ъгъл на рамката за  Десен ъгъл на рамката за
Ляв ъгъл на рамката за  Десен ъгъл на рамката за

подробно търсене в тази СЕО страница Ипотпал търсене ипотпал

Секция предоставя възможност да потърсите информацията, която ви е необходима. Разбира се ако това ви е необходимо. Ако харесате нтернет страничката ми можете да я добавите във вашите любими места.


Ляв ъгъл на рамката за подробно търсене в тази СЕО страница Десен ъгъл на рамката за подробно търсене в тази СЕО страница

рецепта ипотпал сео супа

БГ Кулинарни - ипотпал рецепти за цялото Ипотпал общество.
В тази статия ще се постарая да опиша как точно се приготвя ипотпал победата в това оспорвано СЕО състезание.
1. Първо и най-важното нещо в една рецепта е да знаете за кой я приготвяте. А именно трябва да има повод за да се направи ипотпал кулинарен шедьовър. Това са инициаторите на тази ипотпал вечеринка: БГ кулинар и Делиански със спонсор, който иска да натрупа линкове към сайта си.
2. Второто нещо е да имате мотивация за да направите иотпалът си такъв, че да спре дъха на ипотпалите от точка 1. + играчите на тази СЕО игра. Следователно ипотпал мотивацията Ви трябва да е на ниво по-високо от всички останали ипотпали.
3. Трябва да набавите необходимите ви продукти за тази ипотпал рецепта.
а) Ипотпал сървърът е задължителна съставка на тази приказна супа. Той ще играе ролята на супник в който ще сипваме останалите продукти. Това ипотпално сърварче трябва да е вкючено непрекъснато към интернет за да може всички потребители, които искат да си вземат от тази вкусна ипотпал супа. Ролята на Интернет връзката на сървъра ще определим, като водата в тази ипотпал супа.
б) Трябва ви и компютър или ипотпал с който да влизате в Интернет за да публикувате статиите и новините за ипотпала си. Тези неща ще оприличим на ипотпал прибори, с които ще разбърквате тази вкусна кулинария.
в) Трябва ви и стабилна ипотпал връзка с Интернет, за да проверявате как седят нещата със супника и супата, която ще забъркате за следващите 6 месеца. Тази връзка с ипотпалът ще оприличим на електричеството, което е необходимо за приготвянето на това блюдо. (ако използвате по-древни методи като Племето то ще го оприличим на огъня, ако са го измислили тези диваци)
г) Трябва ви свободно време в което да се концентрирате върху създаването на този ипотпал шедьовър на кулинарията.
Това бяха основните съставки без тях неможе да се направи нищо по въпроса за ипотпал супичката, затова ще ги кръстим есенциални (важни, по-важни, най-важни, есенциални - незаменими).
Сега да преминем към ипотпал подправките, които ще направят ипотпал ястието ни толкова хубаво и изтънчено.
1. Трябва ни задължително Ипотпал програмен език PHP, ПХП, Питон или някое друго месесто животно, макар че от змиите излиза страхотна супа. Тези подправки не са задължителни, но иначе супата ще се готви дълго време и ще изтървете гостите от точка 1.
2. Трябва ни за хубава ипотпал запръжка и ипотпал SQL. Този ипотпал SQL ше даде уникалния аромат на ястието.
3. За супата е необходим и Апах (Apache) с мод рерите, който да убие острия вкус на PHP, ПХП. Двете в комбинация дават добър резултат.
4. Трябва ни хубав ипотпал HTML редактор, който ще оприличим на работен плот (този ипотпал работен плот не е задължителен).
5. Трябват ви и зрънца Java скрипт. Малко колкото за аромат - забелязъл съм, че доста от ипотпал играчите прекаляват с тази подправка.



супа | сео | ипотпал | рецепта |

PHP и ипотпал

PHP 5.0. е скриптов език за програмиране с помощта, на който се оформя динамичното ипотпал съдържание на Интернет приложението.
Чрез РНР е възможно създаването на динамичен контент на приложението. Възможно е да се създадът скриптове за автоматизиране и контент мениджмънт на тази интернет страница. Което от своя страна ще доведе до минимизиране времето за потдръжка и актуализация на тази ипотпал страницата. Също ще намалят изикването към квалификация на персонала за обслужването и актуализирането на страницата.
PHP 5.0. е скриптов език, който е лесен за изучаване и има синтаксис много близък до С++. Един съвременнен ипотпал неможе да прилага своите ипотпал умения без доброто му усвояване. Аналогията е със човека, който много знае, но неможе да го покаже и каже.



PHP | ипотпал |

Кратка история на PHP

PHP (пълно название PHP: Hypertext Preprocessor) е понастоящем най-популярния сървърен (server-side) скриптов език. Създаден е през 1994 от датчанина Размус Лердорф (Rasmus Lerdorf). Първото му приложение е било скрипт, който следял посетителите на личната страница на Лердорф. Първата версия на езика била наречена Personal Home Page Tools 1. Към средата на 1995 функционалността на езика е подобрена и той започва да се нарича PHP/FI (съкращение от Personal Home Page/Forms Interpreter), което всъщност е втората версия на езика (PHP 2).

С течение на времето все повече ентусиасти започват да се включват в проекта на Лердорф и езика набира все по-голяма популярност. Около средата на 1997 PHP е бил ползван в около 50 000 уеб сайта. По същото време езика е пренаписан от Зеев Сураски (Zeev Suraski) и Анди Гутманс (Andi Gutmans)- пренаписаната версия получава названието PHP 3. От този момент нататък PHP започва да се превръща в най-популярния език за динамични уеб разработки.

През 2000 година се появява версия PHP 4. По това време PHP вече е бил използван в изграждането на около 5 милиона сайта. Версията PHP 5 е пусната през 2004 г. През 2005 г. цифрата на сайтовете използващи PHP е близо 25 милиона.

В основата си синтаксиса на PHP е близък с този на езиците C, Java и Perl, но в сравнение с тях PHP е значително по-опростен и по-гъвкав.

Основната база данни с информация за езика в интернет е официалния сайт www.php.net

Схемата на работа на php е следната: посетител отваря някаква php страница в интернет и браузъра изпраща заявка към сървъра. PHP скрипта се изпълнява на сървъра и връща резултата на браузъра. Като краен резултат посетителя вижда на монитора си изобразеното на php страницата. Това което вижда посетителя обаче е обикновен html документ. Ако отвори сорса на страницата в него посетителя няма да види нито един php елемент, нищо друго, освен html код. PHP кода, който е генерирал страницата в браузъра, остава напълно скрит от очите на посетителя.

PHP кода може да се пише директно в HTML документа, т.е. между html таговете. Също така html тагове могат да се включват в PHP кода. Това прави от езика изключително гъвкав инструмент за манипулиране на уеб документи.

PHP улеснява редактирането на съдържанието на уеб страницата, като се актуализира съдържанието на базата данни, вместо да се променя самият HTML код; създава страници, които да бъдат настроени така, че да показват само това, от което се интересува конкретният потребител; показване и промяна на базите данни, съдържащи се в уеб страницата и възможност за манипулация за базата данни в тях, като елементите се сортират в произволен ред или като се покаже тяхното множество; създаване на страници, които се ротират чрез поредица от различни графики; получаване на данни от потребител и връщане на информация към него в зависимост от тези данни.

За да напишете някакъв html документ не ви е нужно нищо друго освен текстов редактор и браузър. След като се напише кода браузърът веднага ще покаже html документа.

За да може да се изпълни един php скрипт обаче са необходими освен браузър още 2 компонента: сървър и специален софтуер - php интерпретатор. Това е така, тъй като за разлика от html, който се изпълнява в браузъра, PHP се изпълнява на сървъра.

При обикновенните .html файлове HTTP сървъра просто предава съдържанието на файла към браузъра. Той не прави опит да разбете или обработи файла, това е работа на браузъра. Файлове с разширение .php се обработват по различен начин. Те се сканират за PHP код. Уеб сървъра стартира в HTML режим - приема факта, че файлът съдържа HTML, CSS, PHP, обикновен текст или някакъв друг текст, който трябва да се изпрати към браузъра без да се интерпретира от сървъра. Когато се достигне до PHP таг, който се използва за излизане от HTML кода, сървърът преминава в PHP режим.
Когато HTML сървърът достигне до някой от тези механизми, той трябва да започне да обработва вложения код като PHP скрипт. Сървърът изпълнява PHP кода и изпраща изпълнението на скрипта към браузyра като част от документа.
Когато се достигне до затварящия PHP таг, уеб сървърът се връща в HTML режим и продължава да изпраща съдържанието на документа към браузъра, без да се извършва обработка от страна на сървъра. Възможно е да има произволен брой PHP тагове, вградени в HTML кода.



ипотпал | пхп | история | PHP |

MySQL в ипотпал

MySQL е най-популярната система за управление на бази данни с отворен код. SQL е съкращение от Structured Query Language (Структуриран език за заявки), предназначен за създаване, обработка и четене на бази данни, които представляват пакети от свързана информация, съхраняванa в таблици. MySQL се разработва, разпространява и поддържа от шведската компания MySQL AB, която държи авторските правата за голяма част от програмния код. За един ипотпал е немислимо създаването на съвременно интернет приложение без активното участие на база данни. Най-бързата и най-достъпната от които е MySQL. Затова и MySQL има дейно участие в ипотпал .

Данните могат да бъдат от всякакъв вид - от обикновени текстови списъци до сложно структурирана корпоративна информация. MySQL организира данните в таблици и позволява бърз достъп до тях, поради което широко се използва при изграждането на уеб сайтове, особено с по-голям обем информация, изискваща бързо четене и обработка.

Достъпни са програмни интерфейси, позволяващи програми, написани на различни програмни езици да имат достъп до MySQL бази данни. Такива са: C, C++, C#, Delphi (чрез dbExpress), Eiffel, Smalltalk, Java (с директна поддръжка), Lisp, Perl, PHP, Python, Ruby, REALbasic (Mac), FreeBasic, и Tcl, като всеки от тях има специфичен програмен интерфейс. Интерфейс тип ODBC наречен MyODBC позволява на други програмни езици, които поддържат ODBC интерфейс да комуникират с MySQL база данни, например: ASP или Coldfusion. MySQL е написан основно на ANSI C.

MySQL работи на много различни Платформи-включващи AIX, BSDi, FreeBSD, HP-UX, GNU/Linux, Mac OS X, NetBSD, Novell NetWare, OpenBSD, OS/2 Warp, QNX, SGI IRIX, Solaris, SunOS, SCO OpenServer, SCO UnixWare, Tru64, Всички версии на Windows базирани ипотпал странции.



MySQL | ипотпал | SQL |

администрация на MySQL в ипотпал

За администриране на MySQL може да се използва включеното приложение работещо от Командна линия (командите: mysql и mysqladmin). Също достъпни за сваляне от интернет сайта на MySQL са графични приложения за администриране: MySQL Administrator и MySQL Query Browser.
Широкоразпросранена и популярна алтернатива, написана на PHP, е софтуерът с отворен код phpMyAdmin .
С тези полезни инструменти ипотпал администрацията на интернет приложенията става по лесен и бърз начин. Така и най-незапознатите ипотпал привърженици могат лесно да администрират своят ипотпал .
Критиците смятат, че популярността на MySQL е учудваща при наличие на други проекти на бази данни с отворен код със сходна производителност и по-близко до SQL стандартите. Защитниците на MySQL отговарят, че програмата върши очакваното от потребителите, желаещи да приемат нейните ограничения (намаляващи със всяка следваща версия) в замяна на скорост, простота и бърза ипотпал разработка.



phpMyAdmin | MySQL | ипотпал |


Ляв ъгъл на рамката за подробно търсене в тази СЕО страница Десен ъгъл на рамката за подробно търсене в тази СЕО страница

В тази ипотпал страница - Ипотпал търсене ипотпал, има 0 броя Ипотпал мнения

За да видиш всичките 0 коментара натисни тук:


Добави коментар за search PHP
Име на коментиращият :
Email на коментиращият :
Интернет страница :
Ипотпал забранява УРЛ в Коментарите :

Има грешка в ипотпал мнението ви
Въведете коректно полетата: email, име, коментар
Ляв ъгъл на рамката за коментари в search-PHP.html тази сео страница за великата игра ипотпал Десен ъгъл на рамката за коментари в search-PHP.html тази сео страница за великата игра ипотпал

Ипотпал проблем с AJAX

Поредната спънка във създаването на нещо ново установих, когато погледнах Умното си поле за търсене

СЕО оптимизация за вашата интернет страница Ремонт на мотори и скутери за безпроблемна експлоатация Застраховка като спестовен влог Айкидо и пътят Бушидо

Ляв ъгъл на рамката за Ипотпал търсене ипотпал проблем, AJAX, Интернет, Експлорер, време Десен ъгъл на рамката за Ипотпал търсене ипотпал проблем, AJAX, Интернет, Експлорер, време